Tantrická masáž - vše co o ní chcete vědět28.10.2016

Tantrická masáž je třešničkou na dortu mezi masážemi. Pomocí přenosu pozornosti z vašeho vnějšího světa do vnitřního vám přinese neskutečný zážitek. Vyžaduje plnou pozornost i cit, ponoření do daného okamžiku a to nejen ze strany masírujícího. Tantrická masáž má svůj daný rytmus s přihlédnutím k improvizaci v reakci na vaše tělo. Tam, kde je třeba dodat více energie a uvolnit napětí se masáž na chvilku prodlužuje.

přítmí při svíčce


Tantra masáž pracuje se smyslovými vjemy a pomůže lepšímu napojení se na vaše tělo. Při masáži dochází k tvorbě energie a jejímu propojení s prostorem, v posvátné chvíli dochází k uctění lidství v jeho nejpřirozenější podobě. Pod profesionálním vedením propojuje cestu k sobě, k tělu, k mysli i duši.

Unikátní a propracovaný rituál vychází z tantrické filosofie a jejích principů. Je oblíben u mužů, žen i partnerských párů po celém světě. Prohlubuje intimitu a porozumění. Vezme vás do světa tělesné smyslnosti protkané něžnou péčí i vzrušujícího objevování prožitků. Posuňte svoje hranice a plně se oddejte přítomnému okamžiku.

Dávající je v roli citlivého průvodce, pomáhajícího přijímajícímu rozvinout a objevit vlastní sexualitu. V podobě intimního rituálu mezi tím jenž dává a tím kdo přijímá, s propojením prvků starodávných tantricko-taoistických technik protkaných klasickou masáží, dokážete vychutnat neuvěřitelné kouzlo okamžiku. S citlivou pozorností a hloubkou znalostí práce s energií můžete dosáhnout neuvěřitelného uvolnění. Dostaví se vzrušení, něha i pocit životní síly a inspirace. Tantra masáž omlazuje, zkrášluje a léčí na rovině těla i duše.

Tantrická masáž se tradičně provádí v přítmí při svíčkách a zvuku orientální hudby. V klidném a ničím nerušeném prostředí. Různými druhy doteku, jemných i dynamických. Pomocí omývání a masáže horkými ručníčky, hlazení kožešinkami či hebkými peříčky. Za pomocí aromaterapie, vůně a přírodních olejů, se vydejte do světa nepoznané energie protkané něhou i vášní.Tantrická masáž je zkoumáním sexuality i hranic a součástí je respekt. Během tantrické masáže je přijímající v pasivní, přijímající roli. K sexu ani erotické výměně mezi masérem či masérkou a klientem nedochází. Masér či masérka začínají masáž v sarongu, později jej ponechají okolo boků. Při dlouhodobé práci a vzájemné důvěře je možná nahota úplná. Nahota je znakem otevřenosti přijmutí vlastního těla, odložením zábran a studu. Přijímající je nahý, pouze zakrytý sarongem, který je postupně odkrýván. K dispozici je sprcha či vana pro komfort. Mohou se použít latexové rukavičky. U masáže prostaty jsou rukavičky vždy.

Ze zdravotních účinků tento druh masáže pomáhá u mužů při poruchách erekce, potížích s prostatou i předčasné ejakulaci. U žen při bolestivém sexuálním styku, vaginitidě, nefyziologicky podmíněných potížích s otěhotněním. U obou pohlaví působí při nedostatku energie, vitality a chuti do života. Dokáže zahnat depresi pocházející z nedostatku péče a intimních doteků, po kterých prahnete, dokáže zlepšit vztah k partnerovi i k sobě samotným. Zbaví vás napětí a stresu, uvolí svaly, podpoří lymfu a činnost krevního oběhu.